Swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych zacząłem jako nastolatek. Postanowiłem stworzyć własną stronę, na której będę mógł umieścić informacje o sobie oraz różne, ciekawe zdjęcia i materiały. Na początku szukałem rozwiązań w programach do tworzenia stron, jednak nie bardzo przypadły mi do gustu. Znalazłem więc stronę w internecie, która zaciekawiła mnie swoim wyglądem, zapisałem ją na dysku i poszczególne pliki html otworzyłem za pomocą notatnika. W ten sposób zacząłem poznawać podstawy html i po pewnym czasie stworzyłem stronę, która się całkowicie różniła od pierwowzoru. Takie były początki. 🙂 W międzyczasie ukończyłem studia inżynierskie na kierunku Edukacja Techniczno Informatyczna oraz magisterskie na kierunku Informatyka.

Dzisiaj technologia tworzenia stron poszła bardzo do przodu względem tamtych czasów. Przy tworzeniu witryn najczęściej korzystam z platformy WordPress. Po pierwsze najbardziej przypadła mi do gustu, po drugie ma wystarczająco dużo możliwości edycji, aby stronę przygotować według potrzeb i wymagań klienta.

Jeśli chcesz mieć profesjonalną, responsywną (dostosowującą się do rozdzielczości ekranu) stronę internetową – zapraszam do kontaktu.